News
Zmiana numeru Infolinii

Nowy numer naszej Infolinii to: 732 220 177

Nowa infolinia bazuje na połączeniach VoIP. Oznacza wyższą jakość obsługi naszych Klientów, dla nas zaś, rozmowy bez promieniowania :)

O nas

W obliczu gwałtownie rosnącej, niekontrolowanej ekspozycji na sztuczne pola elektromagnetyczne, celem EMFbusters.pl jest udostępnienie szerokiemu gronu odbiorców rzetelnej, zarazem praktycznej wiedzy i technologii pozwalających nie tylko rozumieć i kontrolować własne środowisko elektromagnetyczne, ale także efektywnie minimalizować szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych. Serwis EMFbusters.pl należy do i jest prowadzony przez firmę EMF3 Paweł Wypychowski.

EMF3 | EMFbusters.pl - Shielding Solutions & Consulting

Misją EMF3 | EMFbusters.pl jest dostarczanie specjalistycznej wiedzy i technologii oraz efektywnych rozwiązań w zakresie pomiarów i ochrony przed szkodliwym wpływem pól elektromagnetycznych.

EMF3 działa w następujących trzech obszarach:

Ochrona zdrowia przed działaniem szkodliwych pól elektromagnetycznych - bio-kompatybilność elektromagnetyczna (bioEMC)

EMF3 oferuje analizy, badania i pomiary, a także kompleksowo realizuje projekty zabezpieczeń (ekranowania) przed szkodliwymi oddziaływaniem pól elektromagnetycznych na zdrowie, w tym między innymi:

 • konsultacje, pomiary i analizy poziomu ekspozycji na pola elektromagnetyczne w miejscach przebywania ludzi, w odniesieniu do norm prawnych oraz norm biologicznych,
 • ekranowanie przestrzeni mieszkalnych, biurowych, miejsc pracy i wypoczynku od wpływu stacji bazowych telefonii komórkowej, urządzeń bezprzewodowych, sieci transmisji danych, radarów itd.,
 • ekranowanie pól elektromagnetycznych generowanych przez pobliskie linie energetyczne, transformatory, sieci zasilania i urządzenia elektroenergetyczne.
 • ekranowanie pomieszczeń szpitalnych, gabinetów i ambulatoriów wykorzystujących urządzenia emitujące silne pola elektromagnetyczne (np. diatermia krótkofalowa, rezonans magnetyczny), tak by zapewnić ochronę osób w sąsiednich pomieszczeniach.

Ponadto, EMF3 wspiera i rozwija inicjatywy naukowe i społeczne, dotyczące stanu środowiska i bezpieczeństwa elektromagnetycznego, w tym: promowanie rzetelnej wiedzy dotyczącej pól elektromagnetycznych, w szczególności ich oddziaływania na środowisko i organizmy żywe; prowadzenie badań zjawisk towarzyszących promieniowaniu elektromagnetycznemu; prowadzenie badań nad zrównoważonym rozwojem i ekologicznym współistnieniem bezpiecznego środowiska życia i rozwoju człowieka z uwzględnieniem technologii przesyłu energii i informacji.   

Ochrona przed zakłoceniami elektromagnetycznymi (EMC/EMI), w tym aparatury badawczo-naukowej i medycznej

EMF3 wykonuje analizy wymagań, pomiary, projektowanie, a także prowadzi konsultacje, nadzór specjalistyczny i wykonanie w projektach EMI (Electro-Magnetic Interference). m.in.:

 • Ekranowania pomieszczeń z czułą aparaturą badawczo naukową (np. SEM - skaningowy mikroskop elektronowy). Ekranowanie bierne (klatki Faradaya) jak i aktywne systemy kompensacji pola magnetycznego, 
 • Ekranowania źródeł zakłóceń, np. transformatorów, silników, traktów zasilania itp. w budynkach, tak by wyeliminować ich wpływ na czułe urządzenia badawcze, medyczne, etc.
 • Filtracji zakłóceń i zaburzeń w systemach zasilania.

Ochrona elektromagnetyczna informacji niejawnej (TEMPEST)

EMF3 oferuje usługi specjalistycznego projektowania oraz kompleksową realizację m.in.:

 • bezpiecznych sal konferencyjnych, gdzie działanie jakichkolwiek bezprzewodowych systemów podsłuchowych jest skutecznie wyeliminowane. Sale takie mogą być wykonane tak, by wyglądały na zwykłe pomieszczenie biurowe i nie zdradzały swojej funkcji,
 • systemów monitorowania wykrywania niepożądanej transmisji radiowej, w tym typowych podsłuchów radiowych, podsłuchów komórkowych, mikrofalowych i innych. W systemy takie mogą być również wyposażone w/w bezpieczne sale konferencyjne,
 • ekranowania elektromagnetycznego pomieszczeń przetwarzania informacji niejawnej, w tym wykonywania ekranów elektromagnetycznych kancelarii tajnych - co pozwala stosować w nich zwykły sprzęt komputerowy,
 • przenośnych pomieszczeń ekranowanych (namiotów), o wielkości i wyposażeniu dostosowanym do indywidualnych potrzeb klientów, w tym agend rządowych, militarnych i służb specjalnych.

W ciągu już ponad 12 lat działalności, EMF3 zrealizowało z sukcesem oraz wsparło swą wiedzą i umiejętnościami ponad setkę projektów różnej skali (patrz: Zrealizowane projekty). Tym, co wyróżnia EMF3 jest niewątpliwie unikalna, specjalistyczna, jednocześnie inter-dyscyplinarna wiedza, połączona z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala to efektywnie realizować nawet najbardziej wymagające projekty, mając na uwadze nie tylko inżynierię pól elektromagnetycznych, ale również powiązane aspekty biznesowe, prawne, ochrony zdrowia i bezpieczeństwa informacji.

Zapraszamy do współpracy!

mgr inż. Paweł Wypychowski

Informacje o twórcy i właścicielu EMF3 | EMFbusters.pl <Paweł Wypychowski Bio>

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00 +48 732 220 177 info@emfbusters.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl