News
Zmiana numeru Infolinii

Nowy numer naszej Infolinii to: 732 220 177

Nowa infolinia bazuje na połączeniach VoIP. Oznacza wyższą jakość obsługi naszych Klientów, dla nas zaś, rozmowy bez promieniowania :)

Konsultacje

Na sukces projektu ekranowania elektromagnetycznego składają się: (1) właściwe określenie celu i wymagań projektu, (2) dobór optymalnych rozwiązań i materiałów oraz (3) kontrola i weryfikacja pomiarowa osiąganych rezultatów. 

Dlatego, szczególnie w wymagających projektach, nie sposób obyć się bez odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Wbrew powszechnemu przekonaniu, materiały ekranujące, nawet te najdroższe, same w sobie nie gwarantują uzyskania pożądanego efektu tłumienia pól. Niezbędne jest wiedza i praktyczna umiejętność doboru rozwiązań do celu, wymagań i warunków przedsięwzięcia.

Warto przy tym pamiętać, że w ekranowaniu elektromagnetycznym koszty rosną wraz z wymaganiami - oczekiwaną wielkością tłumienia, jak również ilością wejść / wyjść koniecznych instalacji. Dlatego rozwiązania „na zapas” czy też gotowe „z półki” okazują się często wielokrotnie droższe od tych, które zaprojektowano do potrzeb. Stąd, analiza i doprecyzowanie z Klientem celu oraz wymagań ekranowania są kluczowe dla projektu, jego kosztu i powodzenia.

Szerzej o podejściu jakie prezentuję w prowadzonych przeze mnie konsultacjach i projektach, co za tym idzie korzyściach jakie dzięki temu możecie Państwo osiągać, traktuje moja prezentacja Pułapki ignorancji w projektach ekranowania elektromagnetycznego. Zachęcam do zapoznania się z nią.

Warunki oferowanych przez EMF3 specjalistycznych konsultacji, szkoleń, prac projektowych, kalkulacji, pomiarów, opinii, nadzoru i raportów specjalistycznych (zwanych dalej łącznie Konsultacjami) są następujące:

Konsultacje w zakresie szeroko rozumianej kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), ochrony przed zakłóceniami (EMI) oraz elektromagnetycznej ochrony informacji niejawnej (TEMPEST)

Dla Konsultacji EMC / EMI / TEMPEST, w zakresie których znajduje się projektowanie, prototypowanie i pomiary rozwiązań ekranujących przygotowujące do certyfikacji (tzw. precompliance testing) EMF3 dysponuje własnym sprzętem i zapleczem pomiarowym. Dla profesjonalnych badań skuteczności ekranowania materiałów współpracujemy z laboratorium EMF Test Lab Bavaria - oferujemy pomiary wykonywane według standardów międzynarodowych ASTM D4935-10 (w zakresie od 10 MHz do 40 GHz) oraz IEEE Std 299-2006 (w zakresie od 600 MHz do 40 GHz), z zakresem tłumienia do 130 dB.

W ramach Konsultacji wykonywane są niezbędne pomiary i analizy wstępne oraz pośrednie. Zakres, tryb i koszt pomiarów weryfikacyjnych skuteczności ekranowania, wykonywanych zgodnie z wytycznymi standardu IEEE Std. 299-2006 lub PN-EN-50147-1 oraz innych pomiarów specjalnych (w tym z zakresu TEMPEST) kalkulowany jest indywidualnie, zależnie od wymagań i zakresu uzgodnionego wspólnie z Klientem.

Dla Konsultacji na potrzeby procesów przetargowych, mających na celu opracowanie koncepcji i wycenę projektu ekranowania elektromagnetycznego, istnieje możliwość negocjacji niższych stawek za Konsultacje, pod warunkiem zawarcia umowy gwarantującej EMF3 wyłączność na prowadzenie całości projektu elektromagnetycznego w przypadku sukcesu przetargowego Klienta. 

Cena: 475 zł netto (584,25 zł z vat) za godzinę.

 

Konsultacje w zakresie bio-kompatybilności elektromagnetycznej (BioEMC) i ochrony zdrowia przed szkodliwym wpływem pól elektromagnetycznych - w tym analizy, opracowania, pomiary oraz projekty ekranowania mieszkań i budynków do biologicznych limitów ekspozycji

W tym zakresie opieram się o wytyczne, zakres i normy biologiczne ekspozycji określone w opracowaniu Europejskiej Akademii Medycyny Środowiskowej: "EUROPAEM 2016 Zalecenia w zapobieganiu, diagnostyce i leczeniu związanych z polami elektromagnetycznymi problemów zdrowotnych i chorób", opublikowanym na stronach PubMed.gov - amerykańskiej rządowej biblioteki medycznej Narodowego Instytutu Medycyny USA: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27454111

Więcej informacji dotyczących zagadnień wpływów biologicznych pól elektromagnetycznych znajdziecie Państwo się w materiałach w sekcji Wiedza blogu.

Cena: 345 zł netto (424,35 zł z vat) za godzinę.

 

Wiele prac prowadzę z sukcesem zdalnie, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Jeśli wymagany jest dojazd (np. pomiary, prace nadzoru itp.), dodatkowe koszty kalkulowane są następująco:

  • Przy dojeździe samochodem 1,40 zł netto / km drogi w obie strony, liczone z Biura Badawczo Rozwojowego EMF3, 43-450 Ustroń, ul. Skoczowska 56A/7, plus 118,00 zł netto za każdą godziną spędzoną w podróży oraz na załadunku / wyładunku sprzętu pomiarowego. Dojazd samochodem jest jedyną możliwością w przypadku prac, które wymagają użycia zaawansowanego sprzętu pomiarowego.
  • Przy dojeździe innymi środkami transportu, koszty dojazdu są kalkulowane uwzględniając realnie poniesione koszty przejazdów oraz czasu spędzonego w podróży według stawki jak wyżej,
  • Ryczałt za hotel w wysokości 475 zł netto doliczany jest każdorazowo, gdy suma czasu Konsultacji na wyjeździe danego dnia i czasu spędzonego w podróży przekracza 12 godzin.

 Zapytania odnośnie Konsultacji proszę kierować na adres: info@emfbusters.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00 +48 732 220 177 info@emfbusters.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl