Promocje
ACOUSTICOM-2 | Detektor elektrosmogu w tym 5G (FR1)
ACOUSTICOM-2 | Detektor elektrosmogu w tym 5G (FR1)
829,00 zł 779,00 zł 673,98 zł 633,33 zł
szt.
Konsultacje bioEMF | E.V.E. (moduł 20 min.)
Konsultacje bioEMF | E.V.E. (moduł 20 min.)
143,50 zł 95,00 zł 116,67 zł 77,24 zł
szt.
Acoustimeter AM-10 | Miernik promieniowania w.cz. w tym 5G (FR1)
Acoustimeter AM-10 | Miernik promieniowania w.cz. w tym 5G (FR1)
1 597,00 zł 1 550,00 zł 1 298,37 zł 1 260,16 zł
szt.
Szorty męskie ekranujące EMF3-Steel-Bulls
Szorty męskie ekranujące EMF3-Steel-Bulls
339,00 zł 299,00 zł 275,61 zł 243,09 zł
Szorty męskie ekranujące EMF3-Bulls-W
Szorty męskie ekranujące EMF3-Bulls-W
399,00 zł 339,00 zł 324,39 zł 275,61 zł
Konsultacje

Na sukces projektu ekranowania elektromagnetycznego składają się: (1) właściwe określenie celu i wymagań projektu, (2) dobór optymalnych rozwiązań i materiałów oraz (3) kontrola i weryfikacja pomiarowa osiąganych rezultatów. 

Dlatego, szczególnie w wymagających projektach, nie sposób obyć się bez odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Wbrew powszechnemu przekonaniu, materiały ekranujące, nawet te najdroższe, same w sobie nie gwarantują uzyskania pożądanego efektu tłumienia pól. Niezbędne jest wiedza i praktyczna umiejętność doboru rozwiązań do celu, wymagań i warunków przedsięwzięcia.

Warto przy tym pamiętać, że w ekranowaniu elektromagnetycznym koszty rosną wraz z wymaganiami - wielkością i zakresem tłumienia. Dlatego rozwiązania „na zapas” czy też gotowe „z półki” okazują się często wielokrotnie droższe od tych, które zaprojektowano do potrzeb. Stąd, analiza i doprecyzowanie z Klientem celu oraz wymagań ekranowania są kluczowe dla projektu, jego kosztu i powodzenia.

Szerzej o podejściu jakie prezentuję w prowadzonych przeze mnie konsultacjach i projektach, co za tym idzie korzyściach jakie dzięki temu możecie Państwo osiągać, traktuje moja prezentacja Pułapki ignorancji w projektach ekranowania elektromagnetycznego. Zachęcam do zapoznania się z nią.

Warunki oferowanych przez EMF3 specjalistycznych konsultacji, szkoleń, prac projektowych, kalkulacji, pomiarów, opinii, nadzoru i raportów specjalistycznych (zwanych dalej łącznie Konsultacjami) są następujące:

Konsultacje w zakresie szeroko rozumianej kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), ochrony przed zakłóceniami (EMI) oraz elektromagnetycznej ochrony informacji niejawnej (TEMPEST)

Dla Konsultacji EMC / EMI / TEMPEST, w zakresie których znajduje się projektowanie, prototypowanie i pomiary rozwiązań ekranujących przygotowujące do certyfikacji (tzw. precompliance testing) EMF3 dysponuje własnym sprzętem i zapleczem pomiarowym. Dla zaawansowanych projektów istnieje również możliwość skorzystania z usług doskonale wyposażonego akredytowanego Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej Politechniki Wrocławskiej: http://www.ktt.pwr.wroc.pl/lke/

W ramach Konsultacji wykonywane są niezbędne pomiary i analizy wstępne oraz pośrednie. Zakres, tryb i koszt pomiarów weryfikacyjnych skuteczności ekranowania, wykonywanych zgodnie z wytycznymi standardu IEEE Std. 299-2006 oraz PN-EN-50147-1 oraz innych pomiarów specjalnych (w tym z zakresu TEMPEST) kalkulowany jest indywidualnie, zależnie od wymagań i zakresu uzgodnionego wspólnie z Klientem.

Dla Konsultacji na potrzeby procesów przetargowych, mających na celu opracowanie koncepcji i wycenę projektu ekranowania elektromagnetycznego, istnieje możliwość negocjacji niższych stawek za Konsultacje, pod warunkiem zawarcia umowy gwarantującej EMF3 wyłączność na prowadzenie całości projektu elektromagnetycznego w przypadku sukcesu przetargowego Klienta. 

Cena: 350 zł netto (430,50 zł z vat) za godzinę.

 

Konsultacje w zakresie ochrony zdrowia przed szkodliwym wpływem pól elektromagnetycznych, w tym analizy, opracowania, pomiary oraz ekranowanie mieszkań i budynków do biologicznych limitów ekspozycji

W tym zakresie opieram się o wytyczne, zakres i normy biologiczne ekspozycji określone w opracowaniu Europejskiej Akademii Medycyny Środowiskowej: "EUROPAEM 2016 Zalecenia w zapobieganiu, diagnostyce i leczeniu związanych z polami elektromagnetycznymi problemów zdrowotnych i chorób", opublikowanym na stronach PubMed.gov - amerykańskiej rządowej biblioteki medycznej Narodowego Instytutu Medycyny USA: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27454111

Więcej informacji dotyczących zagadnień wpływów biologicznych pól elektromagnetycznych znajdziecie Państwo się w mojej prezentacji: Ochrona zdrowia przed polami elektromagnetycznymi w budownictwie

Cena: 350 zł netto (430,50 zł z vat) za godzinę.

 

Wiele prac jestem w stanie prowadzić korzystając z własnego zaplecza pomiarowego oraz zdalnie, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Jeśli wymagany jest dojazd, dodatkowe koszty kalkulowane są następująco:

  • przy dojeździe samochodem 1,25 zł netto / km drogi w obie strony, liczone od biura badawczo-rozwojowego EMF3 w Polanicy-Zdrój, plus 110 zł netto za każdą godziną spędzoną w podróży oraz na załadunku / wyładunku sprzętu pomiarowego. Dojazd samochodem jest jedyną możliwością w przypadku prac, które wymagają użycia sprzętu pomiarowego (np. analizy wstępne, pomiary, prace nadzoru itp.),
  • przy dojeździe innymi środkami transportu, koszty dojazdu są kalkulowane uwzględniając realnie poniesione koszty przejazdów oraz czasu spędzonego w podróży jak wyżej,
  • ryczałt za hotel w wysokości 400 zł netto doliczany jest każdorazowo, gdy suma czasu Konsultacji na wyjeździe danego dnia i czasu spędzonego w podróży przekracza 12 godzin.

 Zapytania odnośnie Konsultacji proszę kierować na adres: info@emfbusters.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl