News
Zmiana numeru Infolinii

Nowy numer naszej Infolinii to: 732 220 177

Nowa infolinia bazuje na połączeniach VoIP. Oznacza wyższą jakość obsługi naszych Klientów, dla nas zaś, rozmowy bez promieniowania :)

Wszystkie farby ekranujące PEM YShield z ekologicznym certyfikatem jakości TÜV-SÜD

Obecnie wszystkie oferowane przez nas farby ekranujące pola elektromagnetyczne YShield: HSF54, HSF64, PRO54, MAX54, DRY54, NSF34 oraz grunt GK5 posiadają certyfikat ekologiczny TÜV-SÜD. Oznacza to, że jakość produktu, użytych składników, jak również zawartość i emisja związków wpływających na zdrowie i ekologię są stale monitorowane przez wiarygodną, uznaną międzynarodowo organizację TÜV-SÜD.

Realizacje

Poniżej prezentujemy niektóre ze zrealizowanych przez EMF3 / EMFbusters.pl projektów ekranowania elektromagnetycznego. Dowodzą one nie tylko skuteczności oferowanych przez nas materiałów i technologii, ale przede wszystkim są potwierdzeniem kompetencji i wieloletniego doświadczenia, które sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować z sukcesem nawet najbardziej złożone i wymagające projekty.

Wrocławskie Centrum Badań EIT+

Ekran magnetyczny Pracowni Mikroskopii Elektronowej Nano-Mat oraz Pracowni Mikroskopu LEEM

EIT-plus-budynek-9a 

Zadanie: konieczna, blisko 20-krotna redukcja rozproszonych pól magnetycznych od torów kablowych i rozdzielni zasilania budynku, usytuowanych w pobliżu pomieszczeń pracowni mikroskopów. Zakłócające pola magnetyczne uniemożliwiały pracę mikroskopów z nominalną rozdzielczością.

Rola EMF3/EMFbusters.pl: analiza źródeł pola zakłócającego, projekt ekranowania, dobór technologii i materiałów, dostarczenie materiałów ekranujących, nadzór specjalistyczny nad ekipami wykonawcy, pomiary pośrednie kontrolne, pomiary końcowe weryfikujące.

 

Centrum Nowych Technologii CeNT-II Uniwersytetu Warszawskiego

Ekranowanie elektromagnetyczne (klatki Faradaya) dla ochrony przed zakłóceniami w pomieszczeniach Laboratoriów Procesów Ultraszybkich, Badań Molekularnych, Pomiaru Szumów, Laboratorium Lidarowym oraz Laboratorium Spektroskopii Laserowej

CeNT-II

Zadanie: stworzenie efektywnej ochrony przez zakłóceniami elektromagnetycznymi w pomieszczeniach laboratoriów, adekwatnie do określonych przez inwestora i użytkowników wymagań oraz warunków budowy i przyszłej eksploatacji.

Nasza rola: konsultacje, analiza i określenie wymagań skuteczności ekranowania, technologia i projekt wykonawczy, dobór i dostarczenie materiałów ekranujących, nadzór specjalistyczny nad wykonaniem, pomiary weryfikujące uzyskaną skuteczność tłumienia.

 

Centrum Nowych Technologii CeNT-I Uniwersytetu Warszawskiego

Ekranowanie elektromagnetyczne (klatki Faradaya) dla ochrony przed zakłóceniami w pomieszczeniach Laboratorium Spektroskopii NMR oraz Laboratorium Spektroskopii EPR

 CeNT-I

Zadanie: stworzenie efektywnej ochrony przez zakłóceniami elektromagnetycznymi w pomieszczeniach laboratoriów, zgodnie z określonymi przez inwestora i użytkowników wymaganiami oraz warunkami budowy i przyszłej eksploatacji.

Rola EMF3/EMFbusters.pl: konsultacje, analiza i określenie wymagań skuteczności ekranowania, technologia i projekt wykonawczy, dobór i dostarczenie materiałów ekranujących, nadzór specjalistyczny nad wykonaniem, pomiary weryfikujące uzyskaną skuteczność tłumienia.

 

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych CeNT-III Uniwersytetu Warszawskiego

Ekranowanie elektromagnetyczne (klatki Faradaya) dla ochrony przed zakłóceniami w pomieszczeniach Laboratorium Spektroskopii NMR, Sterowni NMR oraz laboratorium chemicznego

CeNT-3-ekran-EMF-lab-NMR

Zadanie: stworzenie efektywnej ochrony przez zakłóceniami elektromagnetycznymi w pomieszczeniach laboratoriów, zgodnie z określonymi przez inwestora i użytkowników wymaganiami, warunkami budowy i eksploatacji.

Nasza rola: konsultacje, analiza i określenie wymagań skuteczności ekranowania, technologia i projekt wykonawczy, dobór i dostarczenie materiałów ekranujących, nadzór specjalistyczny nad wykonaniem, pomiary weryfikujące uzyskaną skuteczność tłumienia.

 

Bezpieczne Pomieszczenie Konferencyjne

Pomieszczenie, zachowując typowy biurowy charakter i wygląd, efektywnie eliminuje ryzyko podsłuchu radiowego, komórkowego i mikrofalowego. Nie zdradza przy tym swojej funkcji

Bezpieczne pomieszczenie konferencyjne

Zadanie: Budowa bezpiecznego, ekranowanego elektromagnetycznie pomieszczenia konferencyjnego na zlecenie jednej z polskich spółek sektora energetycznego. Pomieszczenie, ma zachowywać swój biurowy charakter i wygląd, przez co nie zdradza swej funkcji. Jednocześnie ekran pomieszczenia efektywnie eliminuje ryzyko podsłuchu radiowego, komórkowego i mikrofalowego.   

Rola EMF3/EMFbusters.pl: całościowo: projekt, dostarczenie materiałów, wykonanie, testy i pomiary weryfikacyjne.

 

Pomieszczenia przetwarzania informacji niejawnej

Ochrona przed podsłuchem elektromagnetycznym w pomieszczeniach pomocniczych przetwarzania danych jednej z jednostek podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji

ochrona-elektromagnetyczna-informacji-niejawnej

Zadanie: stworzenie ekranu elektromagnetycznego w pomieszczeniach pomocniczych przetwarzania informacji niejawnej celem eliminacji ryzyka podsłuchu elektromagnetycznego.

Nasza rola:  konsultacje, dobór materiałów i technologii, projekt wykonawczy, instalacja uszczelnień elektromagnetycznych, pomiary skuteczności tłumienia ekranu przygotowujące obiekt do certyfikacji.

 

Pomiary ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne radaru

Pomiary ekspozycji mieszkańców Krakowa i okolic na promieniowanie radaru wojskowego NUR-12M "Edyta", zlokalizowanego w miejscowości Brzoskwinia

Radar wojskowy w Brzoskwini k. Krakowapomiary-promieniowania-radaru-w-brzoskwini

Zadanie: Określenie rzeczywistej ekspozycji impulsowej na promieniowanie radaru w miejscach przebywania ludności w Krakowie i okolicach. Radary tego typu (łącznie 6 w kraju) mają zasięg 450 km i pułap 30 km. Generują niezwykle silne impulsy elektromagnetyczne, które po odbiciu od warstw chmur powodują nadspodziewanie silną ekspozycję w miejscach przebywania ludności. Pomiary były realizowane na prośbę strony społecznej reprezentowanej przez Stowarzyszenie Nasze Bielany. Są powody do niepokoju. W świetle aktualnych badań naukowych przyjęte standardy ochrony przed promieniowaniem impulsowym (w tym radarów) są daleko nieadekwatne. Ponadto ustawowa kontrola nie istnieje. Małopolski WIOŚ przyznał otwarcie, że nie ma kompetencji ani sprzętu aby prowadzić pomiary radaru.

Rola EMF3/EMFbusters.pl: przygotowanie, wykonanie, opracowanie oraz interpretacja i prezentacja wyników pomiarów.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00 +48 732 220 177 info@emfbusters.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl