Czas i koszty dostawy
KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTÓW

Dostawa produktów YShield® i Gigahertz Solutions® realizowana jest pocztą kurierską do Klienta, bezpośrednio od producenta i/lub dystrybutora w Niemczech.

Ubiory ekranujące EMF3design™, zakupione z nimi środki piorące, próbki materiałów ekranujących oraz sprzęt pomiarowy EMFields-Solutions wysyłane są pocztą kurierską z Polski.

Dostawy realizowane są za pośrednictwem jednego z przewoźników / typu przesyłek wybranych z dostępnych w toku składania zamówienia na stronach EMFbusters.pl:

Kurier EU standard: czas dostawy typowo 3-4 dni robocze; koszt: 54,39 zł netto (66,90 zł z vat) za jedną standardową paczkę do 30 kg wagi brutto.

Dla małych zamówień o wartości do 159,00 zł brutto, (bez kosztów wysyłki) producent dolicza dodatkową opłatę za obsługę zamówienia i pakowanie. Koszt dostawy dla takiego zamówienia wynosi: 76,34 zł netto (93,90 zł z vat).

Kurier EU XL - jest to jedyna opcja dostępna dla materiałów ponadwymiarowych, dla których jeden z fizycznych wymiarów (opakowania) do transportu przekracza 120 cm (np. ponad 1,2 m.b. siatki HNG-80-130). Nie dotyczy to tkanin, jeśli ich ilość umożliwia złożenie. Czas dostawy typowo 3-4 dni robocze; koszt: 89,00 zł netto (109,47 zł z vat) za jedną paczkę do 30 kg. 

Dla małych zamówień o wartości do 159,00 zł brutto (bez kosztów wysyłki), producent dolicza dodatkową opłatę za obsługę zamówienia i pakowanie. Koszt dostawy dla takiego zamówienia wynosi: 109,47 zł netto (136,47 zł z vat).

Kurier PL - przesyłka kurierska krajowa dla ubrań ekranujących EMF3design™, kupowanych z nimi środków piorących, próbek materiałów ekranujących oraz sprzętu pomiarowego EMFields-Solutions - czas dostawy typowo 1 dzień roboczy, koszt 20,32 zł netto (24,99 zł z vat).

Darmowa dostawa: nieodpłatnie dostarczane są zamówienia o wartości: od 1190 zł dla dostaw Kurier PL i Kurier EU standard oraz od 2490 zł dla dostawy Kurier EU XL.

Całkowity czas realizacji zamówienia jest sumą czasu wysyłki i czasu dostawy. W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania naszego rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego. W praktyce, jeśli wpłata zostaje zaksięgowana na naszym koncie do godziny 12:00, to zwykle wysyłka produktów o dostępności 1 dzień roboczy następuje jeszcze tego samego dnia. Typowy czas wysyłki podawany jest przy każdym produkcie.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl