Czas i koszty dostawy

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Całkowity czas realizacji zamówienia jest sumą czasu wysyłki i czasu dostawy. W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem zwykłym lub płatności raty mBank, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania naszego rachunku bankowego.

Dostawy produktów realizowane z naszego magazynu w kraju lub bezpośrednio od producenta. Informacja dotycząca dostępności, czasu wysyłki oraz sposobu i czasu dostawy dla każdego z towarów znajduje się zawsze w jego pełnym opisie na stronie Sklepu.

KOSZTY DOSTAWY

Dostawy realizowane są za pośrednictwem jednego z przewoźników / typu przesyłek wybranych z dostępnych w toku składania zamówienia na stronach EMFbusters.pl:

Kurier PL - przesyłka kurierska krajowa z naszego magazynu - czas dostawy typowo 1-2 dni robocze, koszt 16,25 zł netto (19,99 zł z vat). 

Kurier EU 3-4 dni rob.: przesyłka kurierska bezpośrednio od producenta w EU, czas dostawy typowo 3-4 dni robocze; koszt: 60,97 zł netto (74,99 zł z vat).

Kurier EU XL 3-4 dni rob. - wyłącznie dla folii na szyby RDFxx o szerokości 152 cm, ze względu na to, że przy tym rozmiarze przysyłki te traktowne są jako ponadnormatywne dla przewoźników i wymagają dopłaty. Czas dostawy typowo 3-4 dni robocze; koszt: 121,93 zł netto (149,98 zł z vat).

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00 +48 732 220 177 info@emfbusters.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl