Czas i koszty dostawy
KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTÓW

Dostawa produktów YShield® i Gigahertz Solutions® realizowana jest pocztą kurierską do Klienta, bezpośrednio od producenta i/lub dystrybutora w Niemczech.

Ubiory ekranujące EMF3design™, zakupione z nimi środki piorące oraz próbki materiałów ekranujących wysyłane są pocztą kurierską z Polski.

Dostawy realizowane są za pośrednictwem jednego z przewoźników / typu przesyłek wybranych z dostępnych w toku składania zamówienia na stronach EMFbusters.pl:

Kurier EU standard: czas dostawy typowo 3-4 dni robocze; koszt: 54,39 zł netto (66,90 zł z vat) za jedną standardową paczkę do 30 kg wagi brutto.

Dla małych zamówień o wartości do 159,00 zł brutto, (bez kosztów wysyłki) producent dolicza dodatkową opłatę za obsługę zamówienia i pakowanie. Koszt dostawy dla takiego zamówienia wynosi: 76,34 zł netto (93,90 zł z vat).

Kurier EU XL - jest to jedyna opcja dostępna dla materiałów ponadwymiarowych, dla których jeden z fizycznych wymiarów (opakowania) do transportu przekracza 120 cm (np. ponad 1,2 m.b. siatki HNG-80-130). Nie dotyczy to tkanin, jeśli ich ilość umożliwia złożenie. Czas dostawy typowo 3-4 dni robocze; koszt: 89,00 zł netto (109,47 zł z vat) za jedną paczkę do 30 kg. 

Dla małych zamówień o wartości do 159,00 zł brutto (bez kosztów wysyłki), producent dolicza dodatkową opłatę za obsługę zamówienia i pakowanie. Koszt dostawy dla takiego zamówienia wynosi: 109,47 zł netto (136,47 zł z vat).

Kurier PL - przesyłka kurierska krajowa dla ubrań ekranujących EMF3design™, kupowanych z nimi środków piorących oraz próbek materiałów ekranujących - wysyłane z Polski - czas dostawy typowo 1 dzień roboczy, koszt 20,32 zł netto (24,99 zł z vat).

Darmowa dostawa: nieodpłatnie dostarczane są zamówienia o wartości: od 990 zł dla dostawy Kurier EU standard, od 2490 zł dla dostawy Kurier EU XL oraz od 790 zł dla dostawy Kurier PL.

Całkowity czas realizacji zamówienia jest sumą czasu wysyłki i czasu dostawy. W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. W praktyce, jeśli wpłata zostaje zaksięgowana na naszym koncie do godziny 12:00, to zwykle wysyłka produktów o dostępności 1 dzień roboczy następuje jeszcze tego samego dnia. Typowy czas wysyłki podawany jest przy każdym produkcie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl