PAWEŁ WYPYCHOWSKI

Pawel-Wypychowski | E.V.E. Electromagnetic Vitality Engineering

Paweł Wypychowski jest absolwentem elektroniki i telekomunikacji Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej (obecnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny). Bogate doświadczenie biznesowe zdobył współtworząc i zarządzając w latach 1990-95 firmą - integratorem systemów komputerowych, jednym z pierwszych w kraju komercyjnych dostawców usług internetowych. Później, jako niezależny konsultant IT, realizując z sukcesem wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla polskiej części jednego z największych skandynawskich koncernów przemysłowych.

W latach 1996-2001 pełnił kolejno funkcje vice-prezesa i prezesa zarządu holdingu inwestycyjnego, części norweskiej grupy inwestycyjnej, zarządzając procesami przejęć, połączeń i restrukturyzacji polskich firm. Jednocześnie pełnił także funkcję Business Development Managera grupy. W tym czasie zajmował stanowiska przewodniczącego i członka rad nadzorczych spółek zależnych holdingu. W ramach działalności edukacyjnej, prowadził wykłady dla studentów Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

W latach 2001-2014, we współpracy z Neuroedukacja Sp. z o.o. (nfactor.pl), prowadził konsultacje, szkolenia i coaching dla dużych spółek polskiego sektora informatycznego i telekomunikacyjnego (m.in.: Hewlett Packard, Microsoft, Cisco, Oracle, Asseco, TP SA), firm konsultingowych (m.in. Deloitte), ich firm partnerskich i spółek zależnych w kraju  i za granicą.

W 2007 roku powołał do działania firmę EMF3 – Bezpieczeństwo Elektromagnetyczneobecnie firma działa pod nazwą EMF3 - Shielding Solutions & Consulting. Misją firmy jest dostarczanie specjalistycznej i rzetelnej wiedzy oraz profesjonalnych rozwiązań w zakresie ochrony przed polami elektromagnetycznymi (PEM). EMF3 działa obecnie w trzech głównych obszarach: (1) bioEMF - wpływów zdrowotnych sztucznych pól elektromagnetycznych (w tym światła) - ich rozumienia, pomiarów i ograniczania, (2) EMC/EMI - kompatybilności elektromagnetycznej i ochrony przed zakłóceniami, w tym ochrony aparatury badawczej, naukowej i medycznej przed zakłóceniami elektromagnetycznymi oraz (3) ochrony elektromagnetycznej informacji niejawnej (TEMPEST).

EMF3 ma na swoim koncie wiele zrealizowanych z sukcesem projektów ekranowania, m.in. pomieszczeń mikroskopii elektronowej Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, pomieszczeń naukowo-badawczych w budynkach kompleksu CeNT Unwersytetu Warszawskiego, ekranowanie pomieszczeń terapii elektromagnetycznej w placówkach medycznych, jak również projekty ekranowania pomieszczeń do przetwarzania informacji niejawnej dla wojska, służb państwowych i klientów komercyjnych.

EMF3 współpracuje również i wspiera wiedzą merytoryczną organizacje społeczne i rządowe, a także osoby prywatne w działaniach zmierzających do poprawy stanu środowiska elektromagnetycznego.

Paweł był jednym z fundatorów i vice prezesem Fundacji Instytut Badań Elektromagnetycznych im. Jamesa Clerka Maxwella w Krakowie, której celem było podejmowanie i rozwijanie inicjatyw dotyczących stanu środowiska i bezpieczeństwa elektromagnetycznego, w tym: promowanie wiedzy dotyczącej pól elektromagnetycznych, w szczególności ich oddziaływania na środowisko i organizmy żywe; prowadzenie badań zjawisk towarzyszących promieniowaniu elektromagnetycznemu; prowadzenie badań nad zrównoważonym rozwojem i ekologicznym współistnieniem bezpiecznego środowiska życia i rozwoju człowieka z uwzględnieniem technologii przesyłu energii i informacji.

Paweł Wypychowski jest ekspertem Instytutu Spraw Obywatelskich w Łodzi i autorem ekspertyzy „MEGAUSTAWA 5G – Czy ta Księga rzeczywiście jest Biała?” https://inspro.org.pl/polecamy/ekspertyza-megaustawa-5g/

Paweł jest również twórcą, rozwija i popularyzuje nowatorskie podejście do rozumienia wpływów środowiska elektromagnetycznego na organizm ludzki, które nazwał E.V.E. - Electromagnetic Vitality Engineering. E.V.E. wychodzi poza dotychczasowe prymitywne rozumienie wpływów biologicznych pól elektromagnetycznych, integrując współczesną naukę i wiedzę z dziedzin teorii sygnałów, teorii regulacji i sterowania, bioelektroniki, biofizyki oraz biofotoniki. Publikacje Pawła w zakresie E.V.E. można znaleźć i wspierać na platformie Patreon: https://www.patreon.com/pawelwypychowski

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00

+48 511 619 524

info@emfbusters.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl