BNE | Baldachim ekranujący PEM | Naturell Box Single
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 374,61 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 117,57 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Baldachim ekranujący na łóżko z ekologicznej niebielonej bawełny. Szyty z półprzezroczystej tkaniny ekranującej NATURELL. Zapewnia wysokie tłumienie promieniowania elektromagnetycznego od stacji bazowych (GSM, UMTS, LTE), urządzeń WiFi, Bluetooth, telefonów DECT, radarów i innych. Tłumienie tkaniny na poziomie 38 dB (6310 razy) dla pól elektromagnetycznych o częstotliwości 1 GHz. Przejrzysty dla światła i powietrza. Aby uzyskać najwyższą skuteczność tłumienia polecamy dopełnienie w postaci maty ekranującej na podłogę co tworzy pełną klatkę Faradaya.
Powierzchnia tkaniny nie przewodzi prądu elektrycznego, uziemienie nie jest możliwe. Jeśli pola elektryczne niskich częstotliwości mają być ekranowane, należy to zapewnić w inny sposób, typowo przez zastosowanie wyłączników poborowych (demand switch), przewodów ekranowanych itp.
Zdecydowanie sugerujemy zapoznanie się z właściwościami tkaniny ekranującej <NATURELL> poprzez zamówienie <próbki> przed zakupem. Baldachimy ekranujące są krojone i szyte na zamówienie klienta, co za tym idzie, zwroty nie są możliwe!
Oferujemy jedynie tkaniny ekranujące najwyższej jakości. Jednocześnie, ze względu na wysokie koszty produkcji i intencję utrzymania rozsądnej ceny sprzedaży, niewielkie niedoskonałości (np. drobny błąd w utkaniu) nie mogą stanowić powodu do reklamacji. Doceniamy Państwa zrozumienie w tej kwestii.
Weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt w naszym sklepie. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.