YCF-60 | Tapeta ekranująca | szer: 100cm | 1 mb.

Dostępność: Czasowo niedostępny
Cena: 49,02 zł 49.02 (11,33 €)
Cena netto: 39,85 zł (9,21 €)
ilość m.b.
dodaj do przechowalni
Producent: YSHIELD®

Opis

YCF-60 to jednostronnie metalizowana tapeta bazowa z włókniny. Uniwersalny produkt do zastosowań we wnętrzach (ściany, sufity, podłogi). Ekranuje bardzo skutecznie promieniowanie elektromagnetyczne stacji bazowych (GSM, UMTS, LTE), urządzeń WiFi, Bluetooth, telefonów DECT, radarów i innych. Prawidłowo uziemiona ekranuje pola elektryczne niskich częstotliwości od instalacji i urządzeń elektrycznych.

Bazą dla tego produktu jest biała tapeta włókninowa, certyfikowana zgodnie z FSC® Mix Credit. Tapeta posiada bardzo dużą stabilność wymiarów, zarówno przed, jak i po nałożeniu. Cechuje się znaczną odpornością na rozciąganie i zrywanie, przez co jest łatwa w układaniu. 

Bardzo wysoka ekologia: wielu producentów stosuje w metalizacji procesy chemiczne. Skutkuje to sporą zawartością niebezpiecznych substancji chemicznych w gotowym produkcie. Unikalny proces produkcyjny YSHIELD pozwala na nanoszenie metalizacji na dowolny materiał w procesie wykorzystującym jedynie powietrze i prąd elektryczny.

Tłumienie: 60 dB (1.000.000 razy) dla pól elektromagnetycznych o częstotliwości 1 GHz. Charakterystyka tłumienia jest regularnie testowana w laboratorium EMC firmy YShield, zgodnie z normami: ASTM D4935-10, IEEE Std 299-2006, IEEEE Std 1128-1998, ASTM A698/A698M-07.

Zastosowania: uniwersalne zastosowanie we wnętrzach (ściany, sufity, podłogi) jako tapeta bazowa. Może być wykorzystywana również jako materiał luźno leżący, pod warunkiem zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Dane techniczne:

  • Szerokość: 100 cm
  • Długość: na metry (min. 1 mb.)
  • Tłumienie: 60 dB dla f=1GHz
  • Grubość materiału: 0,20 mm
  • Ciężar właściwy: 190 g/m².
  • Kolor: biały/szary.
  • Wytrzymałość na rozciąganie: 2,7 - 4,4 kN/m
  • Rezystancja: 0,04 Ω/sq. (rezystancja kwadratowa)

Uziemienie: metalizowana strona jest elektroprzewodząca i może być uziemiana dla ochrony przed polami elektrycznymi niskich częstotliwości. Ze względu na jednostronną metalizację wymaga właściwego połączenia uziemienia pomiędzy poszczególnymi segmentami. Odpowiednie akcesoria są dostępne w sekcji <uziemienie>. Służymy pomocą w doborze odpowiedniej metody i akcesoriów uziemienia, w zależności od aplikacji.

Zamawianie: oferowane tkaniny przycinane są z rolki na żądaną przez Klienta długość przez co zwroty nie są możliwe. Sugerujemy zamówienie dostępnych w sklepie próbek <próbki tapet ekranujących> aby zapoznać się z właściwościami materiału przed zakupem.

Minimalna zamawiana długość to 1,0 m.b. Powyżej tej wartości zamawiać można dowolną długość z krokiem 10 cm.

 

Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl