GX-EF | Wtyczka Earthing

Dostępność: Czasowo niedostępny
Cena: 75,54 zł 75.54 (17,48 €)
Cena netto: 61,41 zł (14,21 €)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: YSHIELD®

Opis

Wtyczka GX-EF Earthing służy przenośnemu podłączeniu pokryć z kategorii EARTHING do potencjału Ziemi poprzez obwód uziemienia 3-przewodowej instalacji elektrycznej w pomieszczeniu (gniazdo z bolcem). Wtyczka pasuje do gniazd standardu CEE-7/4 i CEE-7/7 (niemieckiego i francuskiego/polskiego).

Wtyczka GX-EF jest rozwiązaniem wyłącznie dla produktów przenośnych! Nie wolno jej stosować do uziemiania ekranów elektromagnetycznych takich jak: farby, tapety, włókniny ekranujące na ścianach, suficie, podłogach, itp. Wymagają one, zgodnie z obowiązującymi przepisami elektrycznymi, połączenia trwałego. W tych zastosowaniach właściwa jest wtyczka uziemienia GP.

Instrukcja bezpieczeństwa:

  • Ryzyko porażenia i zagrożenie życia w przypadku niewłaściwego uziemienia instalacji! Sprawdzenie instalacji przed podłączeniem i samo podłączenie musi być, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wykonane przez elektryka z uprawnieniami.
  • Instalacja wyłącznie w gniazdku z kontaktem uziemienia w instalacji w układzie TN-S lub TT. W żadnym przypadku nie wolno przyłączać się do uziemienia w sieciach TN-C i innych ze wspólnym/połączonym przewodem neutralno-ochronnym PEN! (patrz układ sieci elektrycznej na stronach Wikipedii).
  • W obwodzie uziemienia instalacji musi być zainstalowane zabezpieczenie o prądzie wyłączenia poniżej 30 mA. 

W zestawie: Wtyczka z czterema gniazdami, dodatkowo 4 lutowane wtyki bananowe. Do podłączenia z produktami z kategorii EARTHING oraz Baldachimów ekranujących dodatkowo potrzebne są przewód GC odpowiedniej długości oraz przyłącze uziemienia GV (Velcro rzep). 

 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl