Nowe ulepszone akcesoria uziemienia YShield 0
Nowe ulepszone akcesoria uziemienia YShield

Większość materiałów ekranujących musi być uziemiona ze względu na zgodność z wymaganiami dla instalacji elektrycznych oraz, co nie mniej ważne, dla ochrony przed polami elektrycznymi niskich częstotliwości od przewodów instalacji biegnących w ścianach, sufitach i podłogach pokrywanych powłokami ekranującymi

Nowa seria akcesoriów uziemienia YShield wprowadza następujące ulepszenia:

  • Oczkowe, skręcane złącza kablowe: dają pewniejsze połączenie dla stałych rozwiązań ekranujących, uniemożliwiając przypadkowe rozłączenie obowodu uziemienia. Wszystkie potrzebne śruby złącza, jak również narzędzie do dokręcania z końcówkami Torx znajduje się w komplecie.
  • Części plastikowe drukowane 3D: przy użyciu technologii druku 3D (selektywne spiekanie laserem) udało sie ograniczyć odpady plastiku z 90% do 0%.
  • Części metalowe: wszystkie części meatalowe kute są poddawane obróbce przez szlifowanie i zmatowienie, przez co są  pozbawione ostrych krawędzi.
  • Minimalna grubość: przyłącza GS2 i GS3 są mocowane przez specjalne wpuszczane śruby Torx, przez co grubość zamocowanego przyłącza wynois tylko 4 mm, 6 mm razem z pokrywą. 

Podstawowe, najczęściej stosowane akcesoria nowej serii do farb, siatek i tapet ekranujących, tj. przyłącza: GS2 i GS3, wtyczka GP1 oraz przewód GL20 są dostępne z naszego magazynu w kraju. Pozostałe są równiez dostępne w naszym sklepie z wysyłką od producenta.

Akcesoria uziemienia poprzedniej serii: przyłącze GW, wtyczka GP oraz przewód GC-20 są dostępne z naszego magazynu do wyczerpania zapasów.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00 +48 732 220 177 info@emfbusters.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl