Zwroty i reklamacje

ZWROT TOWARU

Zwrot (odstąpienie od umowy zawartej na odległość) dotyczy tylko i wyłącznie Konsumentów.

Możliwość zwrotu jest wyłączona i nie przysługuje Konsumentowi w następujących przypadkach:

  • Produkt został przez nas przerobiony (przycięty i/lub zszyty) na zamówienie i życzenie Klienta - dotyczy to oferowanych w EMFbusters.pl tkanin, siatek, folii i tapet ekranujących oraz innych produktów sprzedawanych na metry, przycinanych i/lub szytych na potrzeby i życzenie Klienta.
  • Produkt chemiczny został dostarczony w zapieczętowanym opakowaniu, po którego otwarciu nie można produktu zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych – dotyczy to oferowanych w EMFbusters.pl farb ekranujących, klejów oraz dodatków do farb ekranujących, które są wyrobami chemicznymi, dostarczanymi w zaplombowanych i zabezpieczonych opakowaniach, które po otwarciu nie mogą być ponownie bezpiecznie zamknięte i transportowane.

Konsumentowi przysługuje 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy wypełnić formularz zwrotu oraz wysłać go na poniższy adres wraz ze zwracanym produktem: 

EMF3 Paweł Wypychowski
ul. Leśna 4
(wejście od Dębowej)
57-320 Polanica-Zdrój

Do paczki ze zwracanym produktem i formularzem prosimy dołączyć wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz dokument zakupu (paragon lub fakturę). Zwracany towar Klient wysyła na swój koszt. 

REKLAMACJE

W celu złożenia reklamacji, prosimy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
Wypełnić  i przesłać do nas formularz reklamacji. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail i/lub adres do korespondencji, nr telefonu kontaktowego, wskazanie nazwy / typu produktu oraz przyczyny reklamacji, data zakupu oraz daty wystąpienia / stwierdzenia wady.

2. Odesłanie produktu
Prosimy o odesłanie produktu starannie zapakowanego, wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dokumentu zakupu. Reklamowany towar Klient odsyła na swój koszt. Przesyłkę należy wysłać na adres:

EMF3 Paweł Wypychowski
Biuro Badawczo - Rozwojowe
ul. Leśna 4 (wej. od Dębowej)
57-320 Polanica-Zdrój

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień skontaktuj się z nami mailowo: info@emfbusters.pl lub telefonicznie: +48 606 211 663

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl