Gwarancja KORZYSTNE CENY EMFbusters.pl 0

Gwarancja Korzystne Ceny EMFbusters

EMFbusters.pl dostarcza Państwu sprawdzone technologie i wysokiej jakości materiały ekranujące pola elektromagnetyczne. Doradzamy i wspieramy naszych Klientów tak by kupowane u nas produkty najlepiej odpowiadały ich potrzebom i wymaganiom.

Oferujemy wyłącznie materiały, których skuteczność i jakość potwierdziliśmy w realizowanych przez nas projektach. To samo dotyczy sprzętu pomiarowego i akcesoriów. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie nie tylko są cenne, ale realnie przekładają się na Państwa sukces i zadowolenie z efektów ekranowania.

Dokładamy starań by oferować Państwu korzystne ceny i warunki zakupu. W pojedynczych przypadkach może się jednak zdarzyć, że ktoś zaoferuje Państwu produkt z naszej oferty w niższej cenie. Zazwyczaj dzieje się tak w poniższych sytuacjach:

  • oferta dotyczy większych ilości, dla której możliwe są dodatkowe rabaty ilościowe,
  • niższą cenę oferuje firmę handlowa, dla której ekranowanie elektromagnetyczne nie jest główną działalnością – materiały oferowane są bez fachowego wsparcia w ich doborze i zastosowaniu, często nawet bez zrozumiałego opisu w języku polskim.
  • wysprzedawane są niewykorzystane pozostałości z jakichś prac.

Jeśli kierujecie się Państwo wyłącznie niską ceną, kupujecie większą ilość materiałów, przy tym sami dysponujecie odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w ich doborze i zastosowaniu, nadal możemy mieć dla Państwa korzystną ofertę handlową - pozwólmy sobie to sprawdzić!

Zgłoszenie chęci negocjacji ceny

Zgłoszenia dokonujecie Państwo pisząc na adres info@emfbusters.pl lub wysyłając maila ze strony opisu produktu, klikając „zapytaj o produkt” i podając następujące wymagane dane:

  • Oferta konkurencyjna: data, od kogo pochodzi?
  • Jakie są oferowana cena, ilości, warunki dostawy i jej koszt?
  • Oczekiwana przez Państwa cena przy tej samej (bądź większej) ilości, przy tych samych warunkach i kosztach dostawy.

Warunki oferty specjalnej EMFbusters.pl

Na zgłoszenie spełniające powyższe warunki odpowiemy zawsze w terminie do 3 (trzech) dni roboczych. Jeśli zdecydujemy się złożyć Państwu specjalną ofertę cenową, jej warunki będą następujące:

  • Transakcja realizowana jest przez sklep internetowy EMFbusters.pl, zgodnie z jego Regulaminem.
  • Otrzymują Państwo jednorazowy kupon rabatowy, uprawniający do wynegocjowanego rabatu przy uzgodnionych ilościach. Ważność kuponu wynosi 3 dni robocze.
  • Akceptowana jest wyłącznie płatność przelewem bankowym zwykłym. Termin płatności wynosi 3 dni robocze od daty złożenia przez Klienta zamówienia w Sklepie. Po tym czasie oferta specjalna złożona przez EMFbusters.pl traci ważność.
  • Złożona przez EMFbusters.pl oferta specjalna nie podlega dalszym negocjacjom, jest jednorazowa i ostateczna. 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl