Ekologiczne tapety ekranujące ECO-P w nowych niższych cenach! 0
Ekologiczne tapety ekranujące ECO-P w nowych niższych cenach!

Tak, to nie pomyłka! Firmie YShield udało się obniżyć ceny tapet ekranujących serii ECO-P, zachowując te same doskonałe parametry ekranowania pól elektromagnetycznych, w tym 5G, oraz najwyższą ekologię potwierdzoną certyfikatami: FSC, EU-TR, OEKO-TEX® i TÜV-SÜD.

Seria ECO-P to jednostronnie metalizowane tapety służące ochronie przed promieniowaniem wysokich częstotliwości, w tym 5G, oraz polami elektrycznymi niskiej częstotliwości. Produkt polecany na ściany, sufity i podłogi pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Ekologiczny materiał z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju - materiałem bazowym tapet  ekranujących ECO-P jest biały papier do tapet premium, o bardzo wysokiej stabilności wymiarów. Papier podkładowy jest certyfikowany przez The Forest Stewardship Council FSC. Głównym składnikiem jest masa celulozowa, zgodna z Rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie drewna. Niewielka ilość włókien poliestrowych posiada certyfikat OEKO-TEX 100®.

Ekologiczny proces metalizacji - dotychczas wszystkie produkty ekranujące były metalizowane "chemicznie", a do ich powlekania potrzeba było wielu chemikaliów. Innowacyjny proces powlekania firmy YShield umożliwia nakładanie metalu na papier podkładowy przy użyciu wyłącznie ekologicznej energii elektrycznej. Bez chemikaliów i dodatków! Warstwa metalizacji jest rozpryskiwana na materiale, co sprawia, że tapety z serii ECO-P są wysoce "oddychające" dla pary wodnej.

Certyfikowane przez TÜV-SÜD - tapety ekranujące ECO-P są testowane przez TÜV-SÜD. Zgodnie z wytycznymi TM-22 (wersja 08-2020) sprawdzane są na obecność metali ciężkich, SVOC i emisji innych szkodliwych substancji. Żadna z wartości granicznych gwarantujacych bezpieczeństwo dla zdrowia nie jest przekroczona.

Zastosowanie - tapety serii ECO-P nadają się wyłącznie do zastosowań wewnętrznych, jako tapeta pośrednia na ścianach i sufitach. Można je rownież ukłądać luźno (np. pod pokryciem podłóg), pod warunkiem jednak, że tapeta jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia Pn-Pt 10:00-16:00 +48 732 220 177 info@emfbusters.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl